ANUNȚ DE ANGAJARE PENTRU LICENȚIAȚII ÎN ȘTIINȚE JURIDICE:

Societatea de practicieni în insolvență Popa & Rus, oferă spre ocupare în Oradea un post de:

Asistent Manager cu posibilitatea de promovare la postul de Consilier Juridic.

Cerinţele candidatului:

  • Studii superioare juridice cu licență;
  • Cunoaşterea limbii engleze la un nivel mediu ( scris, citit – Cunoaşterea unei alte limbi străine constituie un avantaj);
  • Cunoaşterea în detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook Express), Navigare Internet;
  • Capacitate de organizare şi planificare a activităţilor curente;
  • Ţinută business;
  • Personalitate dinamică, comunicativă, organizată, analitică;
  • Loialitate şi confidenţialitate;
  • Descrierea postului:
  • Asigură un flux informaţional eficient între managerul companiei, departamentele din cadrul sediului central şi punctele de lucru;
  • Organizează agenda zilnică de lucru a managerului;
  • Organizează întalniri de afaceri sau diverse evenimente/protocol;
  • Redactează documente, rapoarte, informări, comunicări generale;
  • Înregistrarea documentelor externe primite prin fax, e-mail, delegaţii;
  • Înregistrarea documentelor interne (adeverinţe, memo-uri) şi distribuirea lor către departamente;
  • Pachet salarial/beneficii:
  • Pachet salarial atractiv;
  • Telefon de serviciu;
  • Posibilităţi reale de promovare LA POSTUL DE CONSILIER JURIDIC;
  • Mediu de lucru plăcut şi profesionist;

Candidaţii interesaţi pot trimite  un Curriculum Vitae însoţit de scrisoare de intenţie şi de fotografie, la următoarea adresă de e-mail office@popa-rus.ro sau prin formularul de mai jos:

    Numele (obligatoriu)

    Adresa de email (obligatoriu)

    Mesaj

    Incarca CV

    Incarca Scrisoare de intentie

    Incarca poza

    Numai candidaţii selectaţi vor fi invitaţi la un interviu, a cărui dată va fi stabilită de comun acord cu aceştia.Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate şi în deplină confidenţialitate.
    Nu vor fi luate în considerare candidaturile care nu vor îndeplini condiţiile minime solicitate în specificaţiile postului.
    Compania va testa competenţele declarate de către candidaţi.[divider_top]

    De peste 5 ani, sute de clienti au incredere in noi.

    Succesul nostru este determinat de fiecare membru al echipei, o echipa activa si deschisa, in cadrul careia fiecare este apreciat si stimulat sa se autodepaseasca.

    Facand parte din echipa noastra vei avea parte atat de provocari cat si de oportunitati de specializare si de dezvoltare a unei cariere.

    Te asteptam in echipa noastra!

    Va rugam ca, in eventualitatea in care va identificati cu solicitarile noastre, sa inscrieti CV-ul dumneavoastra la urmatoara adresa de email: office@popa-rus.ro sau la numarul de tel/fax: 0359-437.807 ; 0730-188.378, in atentia departamentului RESURSE UMANE.[divider]